Nextcorp software - vývoj 2D / 3D her, aplikací a webových stránek

Aktuálně

Nová hra, tentokrát desková!Vytvořili jsme pravidla pro novou deskovou hru Ladislava Špačka, mistra etikety, která výtečným způsobem kombinuje zábavu, taktizování a znalosti z oblasti etikety! Více informací

Reklamní hry, grafické aplikace a zábava

Webové prezentace, internetové obchody

Intranet & Informační systémyReklamní hry a grafické aplikace

Reklamní hra je ideální způsob, jak se zviditelnit nebo potěšit partnery. S tvorbou her a grafických aplikací máme mnoho zkušeností. Za sebou máme několik velmi úspěšných a oceněných projektů.

Za všechny jmenujme projekt Dostihy 3000 deluxe, který si zahrálo stovky tisíc hráčů a získal řadu ocenění.


Webové prezentace, internetové obchody

Nabízíme kompletní webový servis a realizaci od konzultace přes návrh grafického designu až po zavedení prezentace na internet a zviditelnění webu ve vyhledávačích jako je google.com nebo seznam.cz

Rádi realizujeme i internetové obchody, webové intranety a jiné aplikace na bázi webových technologií.


Intranet & Informační systémy

Máme mnoho zkušeností s tvorbou počítačových aplikací a informačních systémů. Realizovali jsme například informační systém pro zakázkové řízení výroby a skladové hospodářství, synchronizační systém pro přenos dat mezi různými systémy, crm a cms systémy.

V případě zájmu o jakékoliv uvedené i neuvedené služby z oblasti IT nás neváhejte kontaktovat.Vítěz programátorské soutěže serveru GameCode ve tvorbě free hry.
Nominace na Hru roku (Dostihy 3000 Deluxe)


© 2003-2011 by NextCorp software.