Nextcorp software - vývoj 2D / 3D her, aplikací a webových stránek

Aktuálně

Nová hra, tentokrát desková!Vytvořili jsme pravidla pro novou deskovou hru Ladislava Špačka, mistra etikety, která výtečným způsobem kombinuje zábavu, taktizování a znalosti z oblasti etikety! Více informací

Reklamní hry, grafické aplikace a zábava

Webové prezentace, internetové obchody

Intranet & Informační systémy

 

Starling - Etiketa hrou


Podíleli jsme se na vývoji stolní hry!

Navrhli jsme pravidla pro novou deskovou hru Ladislava Špačka. Zadáním bylo vytvořit pravidla na základě hry Dostihy a Sázky se zakomponováním otázek z oblasti etikety. Jelikož s Dostihy máme mnoho zkušeností a známe jejich výhody a nevýhody, mohli jsme do hry vnést řadu zajímavých vylepšení.

Snížili jsme roli náhody ve hře, zato je nezbytné více taktizovat. Slepé nakupování pozic se nemusí vyplatit. Cílem již není za každou cenu získat celé "stáje" (ve hře skupiny jako je obchodníci, kamarádi, královská rodina apod.), zato takticky získávat jednotlivé pozice. Je na hráči, zda zvolí taktiku vlastnit co nejvíce slabších pozic, nebo mít méně pozic, zato silných.

V průběhu celé hry na hráče čekají otázky z oblasti etikety a to různých obtížností a kategorií. Hráč získá znalosti ze stolování, chování ve společnosti, v tanečních, v divadle, v restauraci, ale také například ze záludného královského protokolu.


Kde je možné hru získat?

Hru je možné zakoupit v Knihkupectví Neoluxor nebo v celé řadě jiných knihkupectví. Součástí hry je také Nová velká kniha etikety.


Vítěz programátorské soutěže serveru GameCode ve tvorbě free hry.
Nominace na Hru roku (Dostihy 3000 Deluxe)


© 2003-2011 by NextCorp software.